| ASIN | B0DG29QK22 |
| Age Range Description | Adult |
| Band Colour | Gold |
| Band Length | 1 Centimetres |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Band Width | 20 Millimetres |
| Bands | 1 |
| Best Sellers Rank | 98,349 in Fashion ( See Top 100 in Fashion ) 553 in Men's Wrist Watches |